NOŻE i AKCESORIA LANSKY * jak ostrzyć nóż * ostrzałki LANSKY

Lansky T.A.S.K Tactical Apocalypse Survival Kit

Zestaw T.A.S.K (Tactical Apocalypse Survival Kit) został zaprojektowany przez firmę Lansky aby służyć jako trzon torby awaryjnej na wypadek sytuacji kryzysowych. Narzędzia w zestawie zostały dobrane do obsługi wielu nieprzewidzianych sytuacji takich jak ewakuacja z niebezpiecznego terenu, przeżycie w warunkach survivalowych, w trakcie klęsk żywiołowych czy różnego rodzaju apokaliptycznych scenariuszach.

Zestaw TASK umieszczony jest w 20 litrowym plecaku taktycznym, który pozwala na wypakowanie wszystkiego w mgnieniu oka. Plecak posiada usztywniony tylny panel, dużą komorę główną, kieszonkę organizer, obszyty jest taśmami molle co pozwala podpiąć dodatkowe kieszenie. Dodatkowo jest mocowanie na butelkę oraz pasy kompresyjne do zabezpieczenia ładunku.

Zestaw zawiera:
-Wielofunkcyjny topór bojowy Lansky AXE
-20-funkcyjny Multi-tool Lansky
-Składany nóż Lansky EDC
-ostrzałkę Lansky Blademedic
-Ostrzałkę Lansky o podwójnej gradacji

dodatkowo w zestawie:

System filtracyjny do oczyszczania wody LifeStraw® - to potężne urządzenie oczyszcza wodę z bakterii i pierwotniaków, po filtracji woda mieści się w amerykańskich normach EPA. Filtr pozwala pić wodę bezpośrednio z rzek, jezior. Filtruje do 1000 litrów wody.

Latarka taktyczna wykonana ze stopu aluminium posiada zaczep do paska oraz smycz. Światło dają ultra jasne diody LED.

Krzesiwo/kompas - pręt krzesiwa którego potarcie sprawia dużą ilość iskier o bardzo wysokiej temperaturze pozwala to rozpalić ognisko w najtrudniejszych warunkach, przy krzesiwie jest niedużych rozmiarów kompas który pozwoli ci zawsze znaleźć odpowiedni kierunek

Bransoletka paracord - to praktyczny sposób przewożenia 2,5 metra linki paracord 550 wyposażona w klamrę do mocowania na nadgarstku lub przy plecaku.